Форум Монеты ИТК   Наш Youtube канал Таганский ценник Электронный каталог монет СССР
Лучше иногда читать правила, чем свой ник в банном листе. Прежде, чем зайти на этот сайт - хорошо подумайте. Здесь Вы не получите игрушечных лычек или таких же игрушечных званий за количество постов. Здесь нет бессмысленной репутации за столь же бессмысленный трёп. Здесь занимаемся монетами.
Московское время:
Внимание ! Все аукционы проходят по московскому времени !

Вернуться   Форум Монеты ИТК > Монеты Украины > Раздел для вопросов по монетам Украины

Раздел для вопросов по монетам Украины Лучше задавать вопросы сначала в этом разделе, если модераторы решат, что вопрос интересный - то сами перенесут в нужное место.

Ответ

Опции темы
Старый 22.01.2018, 11:01   #61
XXX
Друг ЛВИ

Цитата:
Сообщение от Галицький електрик Посмотреть сообщение
Я, перепрошую звичайно, що встряю у перепалку, але Саник, то приклади будуть, чи як? Бо я, ледь, пальця не зтер, поки тицькав "оновити"! Може, то лиш мені кортить побачити приклад, де на одній картинці Ал.бронза і латунь буде, для зрівняння.
ХХХ: сперичатись не хочу, але скажу(як людина, чиїм фахом останні років 12 є створення і постред відео/фото зображень), що на відтворення кольору, у даному випадку, більш за перечислені Вами умови, впливають: баланс білого(при зйомці) і калібровка монітору(при перегляді). Якщо монітор не відкалібрований, то судити про колір - взагалі немає жодного сенсу, оскільки ви бачитимете зпотворене(по кольору) зобр-ння. Щодо балансу білого, то якщо під час зйомки, у кадрі є щось білого кольору(част.аркушу білого паперу і т.п.), то потім у фоторедакторі(Фотошоп, наприклад) можна легко відкорегувати ББ.
Перепрошую, якщо це загальновідома інф-ція, та на мою думку визначення відтінку, кольору, чи тим більше металу, це дуже сумнівне заняття. Я, взагалі думав, що для продажу(тим паче покупки) таких речей і-нет аукціоні, необхідно підтвердження експертною оцінкою...

Наведені Вами тонкощі однозначно впливають на кольоропередачу.
Більше того кожен екранчик - дисплей по свойому відображає ті чи інші кольори.
Додам що незважаючи на те що навіть якщо предмет лежить на білому фоні а збоків є речі інших кольорів - мебель, чи навіть Ваш светер - то вони теж змінять колір Вашого фото...
Можна сказати що прийме відтінок бокових предметів що на відстані до 2 метрів якщо вони масивні.
Старый 22.01.2018, 11:45   #62
ИТК
М О Н А Р Х

Цитата:
Сообщение от Галицький електрик Посмотреть сообщение
Перепрошую, якщо це загальновідома інф-ція, та на мою думку визначення відтінку, кольору, чи тим більше металу, це дуже сумнівне заняття. Я, взагалі думав, що для продажу(тим паче покупки) таких речей і-нет аукціоні, необхідно підтвердження експертною оцінкою...
Вот это правильно. Или же гарантия продавца возврата расходов покупателя в случае несогласия покупателя с определением металла.
Старый 22.01.2018, 13:38   #63
XXX
Друг ЛВИ

Ещё б узнать где в украине делают експертизу и несли Ответственность если что ...

Опции темы